Na 18 dni przed wylotem

Ponad 20 egzemplarzy!!!

Ponad dwadzieścia (!!!) egzemplarzy fantastycznych książek i książeczek z serii Penguin Kids, Penguin Active Reading, Penguin Young Readers Penguin Readers  zostanie przekazanych dzieciakom ze szkoły na dachu świata! Ogromne podziękowania dla wydawnictwa PEARSON, które to właśnie w ten  wspaniały sposób wsparło Studenckie Praktyki w Himalajach. Dzięki!!!

PEARSON

Wydawnictwo  PEARSON – oferuje kompleksowe i nowatorskie rozwiązania edukacyjne, dopasowane do indywidualnych potrzeb uczących się. Rozumiemy, że nauka jest wszędzie, że każda czynność, którą wykonujemy, pozostawia po sobie trwały ślad i dostarcza inspirujących doświadczeń, a proces uczenia się trwa przez całe nasze życie.

Reklamy

About Kamil Białas

Przez większą część życia leżał na lodzie, trenując zawodowo łyżwiarstwo figurowe. Potem wszystko to zamienił na drewnianą pryczę w Nepalu. Nigdy nie zostanie znanym podróżnikiem – nazwisko niemal z miejsca go dyskredytuje.

Posted on Styczeń 24, 2014, in Aktualności. Bookmark the permalink. 1 komentarz.

  1. ale mega! dobrze wiedzieć, że są firmy, którym nie tylko zbijanie kasy w głowie (chociaż w sumie ich słowniki są na tyle dobre, że nie muszą się az tak spinać).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: