Namaste na dzień dobry!

3-003

12039025_921133897942596_5191210903937911026_o-001Czołem wszystkim i wszystkiemu! Napiszę o sobie w trzeciej osobie, żeby było bardziej biograficznie i mniej absurdalnie. Kamil Białas, człowiek chaos. Urodził się w mało znanej miejscowości Łazy, której angielska interpretacja oddaje po części jego charakter. Raczej nigdy nie zostanie sławnym podróżnikiem – potrafi zgubić się nawet w warszawskim metrze.

Snapshot_20140215_1

Przez większą część życia leżał na lodzie, trenując zawodowo łyżwiarstwo figurowe. Wielokrotnie zdobywał medale Mistrzostw Polski, był członkiem kadry narodowej oraz finalistą Mistrzostw Świata Juniorów. Potem wszystko to zamienił na drewnianą pryczę Cukier po nepalskuw Nepalu. W cieniu Himalajów odbył praktykę studencką, a w między czasie skończył również filologię angielską. By zrealizować swoje bezczelne marzenia robi wiele rzeczy jednocześnie. Wciąż związany ze sportem, wieczny student, ostatnio przejechał autostopem niemal całą Azję Centralną. W Mongolii tropił konie Przewalskiego, pomagał również zaganiać jaki…

Od zawsze interesowała go zoologia, dlatego wciąż marzy o karierze naukowca. Jego życiowym celem są badania na Antarktydzie – mogłoby to być na przykład liczenie pingwinów albo prowadzenie podwodnych obserwacji (ta kwestia pozostaje jeszcze otwarta). Zainteresowany nie pogardziłby również prowadzeniem własnego programu na Animal Planet.

Pewnego dnia poleci również w kosmos… oczywiście na stopa!

————————————————————————————————————————————————————–

What's new?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: